Koncepcja pracy szkoły na lata 2017 -2019 Dyrektor Sekretariat Psycholog, pedagog Gabinet profilaktyki medycznej

Koncepcja pracy szkoły na lata 2017 -2019

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7/10/2009(Dz. U. Nr 168, poz. 1324)

MISJA SZKOŁY:

1.  Jesteśmy szkołą nowoczesną, o wysoko wykwalifikowanej kadrze, gwarantujemy wysoką jakość nauczania

2.  Promujemy humanistyczny system wartości – Bóg, Honor, Ojczyzna.

3.  Gwarantujemy bogaty i atrakcyjny program nauczania i przyjazne warunki nauki.

4.  Pokażemy, że kształcenie trwa całe życie, dobrze przygotowujemy ucznia do wyższego etapu kształcenia.

5.  Każdy uczeń jest dla nas jednakowo ważny.

6.  Będziemy mu pomagać, by osiągnął sukces.

7.  Wspólnie z rodzicami wychowamy młodego człowieka, który będzie umiał znaleźć sens życia.

WIZJA - NASZA SZKOŁA W LATACH 2017 -2019

Szkoła Podstawowa w Przejazdowie stwarza warunki do uzyskania wykształcenia, wychowania i rozwoju na wysokim poziomie.

Nasza szkoła jest społecznością:

• uczniów, którzy pragna zdobyć wykształcenie,
  • nauczycieli, którzy stawiają uczniom wysokie wymagania na miarę ich możliwości, jeszcze wyższe kierują do siebie,
  • pracowników niepedagogicznych, którzy współprzyczyniają się do realizacji celów szkoły,
  • rodziców, którzy uczestniczą w rozwoju swoich dzieci.

Nasza szkoła jest placówką dobrze wyposażoną, uczniowie są przygotowani do brania odpowiedzialności za swoje zachowanie i naukę.

Nasza szkoła jest miejscem bezpiecznym dla uczniów, jak i dla pracowników.