PODSUMOWANIE KONKURSU

Konkurs BOTforYOU oraz BOTforYOU JUNIOR dobiegł końca. Pragniemy z tego miejsca jeszcze raz pogratulować zwycięzcom, jak i wszystkim finalistom, serdecznie podziękować naszym patronom i sponsorom, a także wszystkim osobom zaangażowanym w organizację konkursu, bez których czasu i poświęcenia nigdy nie mógłby się odbyć.

W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 17 drużyn, które reprezentowały bardzo wysoki poziom.

Etap trzeci stawiał przed robotami uczestników wyzwanie, jak najszybciej zabrać piłeczkę z podwyższenia znajdującego się na środku planszy nie strącając przy tym bramek ułożonych z puszek.

Wyniki finału prezentowały się następująco:

1. Power Control 3

2. Power Control 1

3. Power Control 2

Gratulujemy sukcesu drużyn z Chwiramy, życzymy kolejnych !

Zapraszamy za rok na kolejną edycję konkursu

Zadania 2017

Etap I - ( Tor przeszkódWymiary, Plansza (1), Plansza (2) )

Etap II - ( Bramka, Wymiary, Plansza (1), Plansza (2) )

07.03.2017

Sesje treningowe BOTforYOU 2017 (gimnazja, szkoły średnie) oraz BOTforYOU JUNIOR 2017 (szkoła podstawowa) odbędą się :

18.03.2017 godz. 10:00 - 14:00

23.03.2017 godz. 16:00 - 20:00

04.02.2017

Z dniem dzisiejszym udostępniamy treści zadań oraz plansze do tegorocznej edycji konkursu.

04.02.2017

Z dniem dzisiejszym udostępniamy treści regulaminów tegorocznej edycji konkursów : BOTforYOU 2017 (gimnazjum, szkoła średnia) oraz BOTforYOU JUNIOR 2017 (szkoła podstawowa).

03.01.2017

Z dniem dzisiejszym rusza rejestracja do tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Robotyki BOTforYOU. Przypominamy, że ilość miejsc w konkursie jest ograniczona do 20 drużyn. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jednocześnie informujemy, że w ciągu najbliższych dni zostaną zamieszczone treści zadań, rysunki oraz treść regulaminu.

02.01.2017

Informujemy, że trwają przygotowania do trzeciej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Robotyki BOTforYOU 2017. Formularz zgłoszeniowy oraz zadania i wszelkie inne szczegóły, zamieszczone zostaną na stronie w najbliższym czasie.

Zapraszamy do udziału.