• Losy absolwentów

LOSY ABSOLWENTÓW

W ramach procesu badawczego losów absolwentów Szkoły Podstawowej w Przejazdowie chcielibyśmy stworzyć na szkolnej stronie internetowej bazę danych naszych absolwentów. Monitorowanie to jest przewidziane po ukończeniu przez Was szkoły podstawowej i pozwoli nam uzyskać odpowiedzi na pytania:

• w jakich szkołach ponadpodstawowych  kontynuujecie naukę?
          • w  jakim stopniu, wiedza i umiejętności zdobyte w szkole podstawowej umożliwiają Wam wybór dalszej drogi kształcenia?
          • czy kontynuujecie naukę w wybranej szkole ponadpodstawowej?

Aby móc zebrać takie dane potrzebna nam będzie również od Was informacja zwrotna, możecie się kontaktować bezpośrednio z wychowawcami, nauczycielami, doradcą zawodowym. To dla nas bardzo ważny element naszej edukacyjnej pracy, ponieważ zależy nam wszystkim na Waszych sukcesach, karierze, trafnych życiowych wyborach. Zawsze też będziecie członkami naszej szkolnej społeczności.

W ramach badania Waszych losów na kolejnym etapie edukacyjnym możecie przesyłać do mnie na maila chociaż krótką informację, co u Was się dzieje.

Życzę Wam samych trafnych wyborów, sukcesów edukacyjnych, aby szkoła, którą niedługo wybierzecie była spełnieniem Waszych najskrytszych marzeń, abyście robili to co najlepiej umiecie i potraficie, i aby w przyszłości praca, którą będziecie wykonywali dawała satysfakcję każdego dnia.

Doradca edukacyjno – zawodowy

Żebrowska Aneta