Regulamin BOTforYOU 2018 docx / pdf

Informujemy, że w porównaniu do zeszłego roku w regulaminie zaszło kilka zmian i uściśleń. Najważniejsze z nich :

* uczestnikami mogą zostać uczniowie klas siódmych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych          bez limitu wieku

* każda drużyna do konstrukcji robota może wykorzystać dowolne części, które nie uszkodzą stołów turniejowych i nie zagrażają bezpieczeństwu uczestników. w konstrukcji robota nie może być wykorzystany żaden sensor reagujący na wydawane dźwięki. nie ma konieczności wykorzystywania zestawów LEGO MINDSTORMS.

Regulamin BOTforYOU 2018 JUNIOR docx  / pdf

* uczestnikami mogą zostać uczniowie szkół podstawowych (z wyłączeniem klas siódmych)

* uczestnicy korzystają z zestawów LEGO MINDSTORMS, nie wolno korzystać z czujnika dźwięku.

ZADANIA

Wraz z regulaminem (wersja pdf, doc) udostępniamy treści poszczególnych zadań:

Etap I "Gra w kolory" - ( B4U, B4U Junior, Plansza (1), Plansza (2) )

Etap II "Puszki" - ( B4YB4U JuniorPlansza (1)Plansza (2) )

Uwaga ! Prosimy zwrócić uwagę, że w tym roku zadania dla kategorii wiekowych nieznacznie się różnią.

Wszelkie pytania można kierować na BOTforYOU@hotmail.com.Odpowiedzi będą się ukazywać na naszej stronie w zakładce FAQ.

Zadania z poprzednich edycji są dostępne w zakładkach danej edycji.