Podsumowanie konkursu

Konkurs BOTforYOU dobiegł końca. Pragniemy z tego miejsca jeszcze raz pogratulować zwycięzcom, jak i wszystkim finalistom, serdecznie podziękować naszym patronom i sponsorom, a także wszystkim osobom zaangażowanym w organizację konkursu, bez których czasu i poświęcenia nigdy nie mógłby się odbyć.

W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 16 drużyn, które reprezentowały bardzo wysoki poziom.

Etap trzeci stawiał przed robotami uczestników wyzwanie, jak najszybciej przerzucić na pole przeciwnika jak największą ilość piłeczek golfowych.

Wyniki finału prezentowały się następująco:

1. Legacy Team

2. Vobot

3. RoboCox

4. Power Control 1

Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!                                                                                                                                  Zapraszamy serdecznie za rok :)

Media o konkursie

ZADANIA 2016

udostępniamy treści poszczególnych zadań (wersja pdf, doc) :

Etap I - treść (doc / pdf ),  schemat I (pdf), schemat II (pdf), elementy planszy (pdf)

Etap II - treść (doc / pdf), schemat I (pdf), schemat II (pdf), elementy planszy (pdf)

18.04.2016

Ważne dla drużyn korzystających z noclegu !

Informujemy, że zamówiliśmy nocleg w tym samym miejscu co w ubiegłym roku. Na śniadanie zapraszamy do szkoły przed sesją treningową.

12.04.2016

HARMONOGRAM 2016

12.04.2016

Z dniem dzisiejszym udostępniona zostaje lista zarejestrowanych drużyn

Zarejestrowane drużyny 2016

02.04.2016

Terminy sesji treningowych BOTforYOU 2016:

23.04.2016 10:00 - 14:00

28.04.2016 16:00 - 20:00

02.04.2016

Informujemy, że z przyczyn technicznych zmienił się materiał wykonania ruchomych klocków do zadania "Rampa". Zamiast klocków drewnianych na konkursie zostaną użyte klocki styropianowe.

28.02.2016

Właśnie dziś zostały zamieszczone zadania oraz regulamin konkursowy.                                            Przy okazji informujemy o zmianach jakie zaszły w regulaminie. Najważniejsze z nich :

* do wszystkich etapów może być użyty tylko jeden i ten sam robot,

* robot oraz wszystkie inne konstrukcje ustawione na polu startowym mogą zawierać części elektroniczne z tylko jednego zestawu Lego Mindstorms Robotics Invention System, Lego Mindstorms NXT lub Lego Mindstorms EV3

09.01.2016

Z dniem dzisiejszym rusza rejestracja do tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Robotyki BOTforYOU. Przypominamy, że ilość miejsc w konkursie jest ograniczona do 20 drużyn. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jednocześnie informujemy,             że w ciągu najbliższych dni zostaną zamieszczone treści zadań, rysunki oraz treść regulaminu.

Zapraszamy !

07.01.2016

Informujemy, że trwają przygotowania do drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Robotyki BOTforYOU 2016. Formularz zgłoszeniowy oraz zadania i wszelkie inne szczegóły, zamieszczone zostaną na stronie w najbliższym czasie.

Zapraszamy do udziału.