• Wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego

•      W naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Na to stanowisko kandydowali: Kamil Kencz, Szymon Kencz, i Oliwia Piszorska z kl. VIII. Kandydaci na apelu zaprezentowali społeczności szkolnej swój program wyborczy i plakaty. W trakcie głosowania oddano 102 głosy. Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego została Oliwia Piszorska, która otrzymała  52 głosyZastępcą został  Szymon Kencz zdobywając 27 głosów, a sekretarzem Kamil Kencz, który zdobył 21 głosów.

Gratulujemy!

• Wybory opiekuna Samorządu Szkolnego

• W naszej szkole odbyły się wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie, spośród trzech kandydatów, wybierali osobę, która ich zdaniem będzie najlepiej pełniła tą ważną w szkole funkcję. W wyborach wzięło udział 109 uczniów. Najwięcej z nich oddało swój głos na panią Wioletę Wilk, która otrzymując 74 głosy została opiekunem Samorządu Uczniowskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo nowych pomysłów i zapału do pracy!

Dziękujemy pani Marcie Pokropskiej – Hutek za przeprowadzenie wyborów, a także komisji skrutacyjnej w składzie: Nina Balewska i Gracjan Langowski, która policzyła wszystkie głosy oddane w wyborach.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

•  Dnia 1. września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. O godz. 8:00 zgromadziliśmy się na Mszy św. w intencji błogosławieństwa Bożego dla rodziców, uczniów i wszystkich pracowników szkoły. Uczniowie przygotowali oprawę liturgiczną i asystę przy fladze narodowej. Po zakończeniu Eucharystii

w sposób uroczysty przeszliśmy do szkoły, gdzie na sali gimnastycznej zgromadziliśmy się o godz. 9:00. Po odśpiewaniu Hymnu państwowego chwilą ciszy uczciliśmy wszystkie ofiary II Wojny Światowej i trwającej dziś wojny w obronie Ukrainy. Pan Dyrektor przywitał wszystkich nowych uczniów i pracowników szkoły

życząc dobrego nowego roku. Wierzymy, że przed nami jest właśnie taki dobry czas.